dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Mikołów

218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

218 ogłoszeń

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny i dobrze doświetlony lokal mieszkalny o powierzchni 66 m , usytuowany na pierwszym piętrze budynku dwurodzinnego, przy ul. Rotmistrza Pileckiego 18b,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł10 394 m² 471,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Nieruchomości położone w Mikołowie (śmiłowicach), przy ul. Górnośląskiej (dojazd do Katowic 10 min.) Dewelopersko bardzo atrakcyjny teren. Posiadam wizualizację architektoniczną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,52 m² 7 318,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 54,52 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 2/3 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł110 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

| oferta na wyłączność Do wynajęcia d om wolnostojący o pow. 110m 2 posadowiony na zagospodarowanej działce o pow. 240m 2 zlokalizowany w centrum Mikołowa przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

475 000 zł43 m² 11 046,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Mikołowa. Lokal znajduje się na drugim-jednocześnie ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lub wynajem obiekt handlowo - usługowy zlokalizowany przy centrum przesiadkowym, w samym centrum Mikołowa. Obiekt przez swoje usytuowanie oraz parametry posiada bardzo duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

870 870 zł2 262 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Mikołów w dzielnicy Gniotek, przy ul. Staropodleskiej. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Nie taki mały! Prezentujemy dom na sprzedaż w Mikołowie przy ulicy Małej. 2 pierwsze zdjęcia to wizualizacje, reszta zdjęć przedstawia stan rzeczywisty. Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż przy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł137 m² 2 036,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szukasz idealnego miejsca do rozwoju Twojego biznesu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 137,10 m2, zlokalizowany w Mikołowie przy ulicy Szafranka, to.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł28,20 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałą lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Układ mieszkania: otwarta kuchnia połączona z salonem - idealna przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł9 097 m² 178,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działke, ponad 9000 metrową na prestiżowym osiedlu Na Stoku w Mokre obok Parku Botanicznego i Pola Golfowego. Działka budowlana + tereny zielone i turystyczne, przekształcana.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł194,50 m² 4 370,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:920 m²

| na sprzeadż | Dom dwurodzinny w zielonej części Mikołowa | Dom dwurodzinny w Mikołowie przy ul. Jaskrów - blisko centrum, z dużą działką i potencjałem! Poszukujesz miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł500 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Budynek biurowy 500 m , Z widokiem na panoramę miasta Charakterystyka budynku : - powierzchnia użytkowa: ok. 500 m - działka o powierzchni 1044 m , w pełnej własności -.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 zł29 m² 68,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkową kawalerkę o powierzchni 29 m , zlokalizowaną w Mikołowie przy ul. Storczyków. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł112,56 m² 7 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowoczesny dom W sercu natury Minimalistyczny | Kameralna zabudowa | Szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miast Aglomeracji ***** rozkład pomieszczeń: parter (strefa wspólna): * Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,66 m² 8 181,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w mikołowie/podlesie - miejscu, kt ó.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł152,04 m² 8 872,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 152 m , położony w kameralnej, butikowej rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 846 m² 162,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży działki gruntowej położonej w Mikołowie Mokrym. Działka o powierzchni 1846 m2 jest pięknie zagospodarowana, ogrodzona oraz otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 040 m² 442,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu ładnej działki w Mikołowie przy ulicy Lisów. Działka rogowa z wjazdem od wschodu lub południa o regularnym kształcie ( 39 m na 29 m). W granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 055 m² 616,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1055 mkw, z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Mikołów, kamionka Wizualizacja przedstawia rzeczywisty projekt budynku objętego pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł225 m² 8 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Nowoczesny, komfortowy dom u podnóża punktu przyrodniczo krajobrazowego wzgórze kamionka z malowniczym, unikatowym widokiem z ogrodu i tarasu na Katowice - Ochojec, podlesie, bażantowo.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł960 m² 363,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 960 m , położona w spokojnej i zielonej części Bujakowa (mikołów), przy ul. Starych Młynów. Nieruchomość ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Mikołów

Mikołów,śląskie

471 200 zł59 m² 7 986,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u Nas! tylko W naszym biurze notus! Na Sprzedaż! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 59 m , położony w kameralnej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł125,40 m² 7 169,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zostały ostatnie trzy segmenty! Jagodowy Zakątek wyjątkowe osiedle w Mikołowie zostały tylko 3 domy! Jagodowy Zakątek to kameralna inwestycja deweloperska w prestiżowej dzielnicy Kamionka.

Szczegóły ogłoszenia

595 296 zł62,01 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska w centrum Mikołowa Nowoczesne, zamknięte i monitorowane osiedle obejmujące 40 mieszkań o powierzchniach od 61 do 84 m . W ofercie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł104 m² 3 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż połowa domu bliźniaczego o powierzchni ok. 104 m , zlokalizowana w samym centrum Mikołowa , w doskonałym punkcie komunikacyjnym i usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 600 zł122,72 m² 7 868,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowe osiedle domow jednorodzinnych Z pięknym widokiem na granicy katowic I mikołowa. Lokalizacja: dzielnica Gniotek, zlokalizowana na przedmieściach Mikołowa(na granicy z Katowicami), znana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 223 000 zł293 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal w stanie deweloperskim, nowy, do wykończenia. Idealny na handel, usługi, gabinety medyczne i in. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego wchodzącego w skład nowego.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²45 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta tylko w naszym biurze - zapraszam do kontaktu. Lokal usługowo - handlowy z ogródkiem cena: 2100zł netto/mc Bardzo dobra lokalizacja - główna ulica, przystanek, dworzec pkp, urząd,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

2 pokoje | 35 m | kamienica po rewitalizacji | centrum Mikołowa 3 piętro | ogrzewanie miejskie | niski czynsz | dostępne od zaraz Szukasz kompaktowego mieszkania w dobrej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł138,12 m² 6 154,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Domy na Grudniowej - to osiedle składające się zaledwie z 10 budynków, z których 8 zostało już sprzedanych. Zakup bez pcc. Dom Diament to dom z poddaszem użytkowym. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł112 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Nowoczesny dom w wysokim standardzie oraz z dobrą energią! Oferta tylko w estatestreet. Lokalizacja: kameralne osiedle | zabudowa szeregowa z 2021 roku Ulica Dzwonkowa na Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł330 m² 2 970 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:996 m²

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - hala usługowo-magazynowa z dużym potencjałem Mikołów, ul. Stara Droga Szukasz miejsca pod własną działalność, magazyn, produkcję lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

202 000 zł24,67 m² 8 188,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kupujący- prowizja 0% Mieszkanie z wyposażeniem, niski czynsz! Przedstawiamy ofertę sprzedaży niewielkiego mieszkania położonego w Mikołowie przy ul.Krawczyka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł175 m² 5 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Nowy dom bliźniak 174,7 m | duża działka 511 m | 6 pokoi | wysoki standard | Mikołów - ul. Hetmana Czarnieckiego Na sprzedaż nowoczesny segment bliźniaka z 2026 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 212 m² 494,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| przepiękna działka W mikołowie! takiej oferty już dawno U nas nie było! Oferujemy do sprzedaży przepiękną działkę budowlaną z projektem i pozwoleniem na budowę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł885 m² 290,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 885 m 2 , umiejscowioną w Mikołowie. W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie niezbędne media: woda, kanalizacja oraz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

639 952 zł69,56 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - mikołów kamionka miejsca parkingowe I komórki W cenie, bez dodatkowych kosztów Nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana jest w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej, położona przy kameralnej ul. Brzoskwiniowej miejscu o charakterze spokojnego, eleganckiego ryneczku, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²155 m² 9 041 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal na pierwszym piętrze składający się z open space oraz gabinetu około35m2 łącznie 120m2 oraz open space na parterze o powierzchni 35m2. W lokalu na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł14,60 m² 3 082,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż - Mikołów, paniowy Do sprzedania garaż murowany zlokalizowany w Mikołowie, dzielnica Paniowy, przy ul. Wolności 12. Powierzchnia garażu: 14,6 m Dodatkowo: ogródek 21.