dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Mikołów

218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

218 ogłoszeń

349 000 zł960 m² 363,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 960 m , położona w spokojnej i zielonej części Bujakowa (mikołów), przy ul. Starych Młynów. Nieruchomość ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²37,10 m² 1 187 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji dostępne inne metraże Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się przy ul. Żwirki i Wigury 65 A w Mikołowie. Budynek z ochroną całodobową. Dostęp do lokali: pon-Pt: 6-22,.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²40,80 m² 2 326 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wielu z Was często tamtędy chodzi, bo kto nie zna Galerii Pik w Mikołowie, empika, media Ekspert czy Action. Oferowany Państwu lokal handlowo-usługowy umiejscowiony jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 202 m² 290,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1202 m , położoną w malowniczej miejscowości Mikołów Mokre, bezpośrednio przy Ogrodzie Botanicznym. Lokalizacja ta gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka

Kamionka,Mikołów

445 000 zł853 m² 521,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Przedstawiamy nową ofertę działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o pow.853m2 położona jest w spokojnej okolicy, z dala od ruchliwej drogi, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł250 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Pełną galerię zdjęć oraz dodatkowe materiały znajdą Państwo na naszej stronie. Dom Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 250m z 2002 roku z późniejszymi modernizacjami. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 000 zł233,70 m² 4 364,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż nowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji mikołów wzgórze kamionka ul. Paprotek. Oferta na wyłączność Dom zlokalizowany w Mikołowie Kamionce - stąd tylko 20min jazdy do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł331 m² 5 407,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Na sprzedaż elegancki dom wolnostojący w stylu rezydencjonalnym, zlokalizowany w Mikołowie (bujaków), o powierzchni użytkowej 331 m2, postawiony na dużej działce 1575 m2, sprzedam, cena.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł51 m² 2 745,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:tak

Pawilon mobilny na sprzedaż - gotowy do prowadzenia działalności Na sprzedaż nowoczesny pawilon handlowo-usługowy, który możesz przenieść w dowolne miejsce i tam prowadzić swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Mikołów

Mikołów,śląskie

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę wynajęcia pomieszczenia z przeznaczeniem na: - magazyn - serwis - warsztat - drobna produkcje lub inne. Magazyn: - powierzchnia 300 m2. - wysokość pomieszczeń 3m. - dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł150 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Mikołów borowa wieś ul. Polna Do sprzedaży bardzo ciekawa nieruchomość - dom jednorodzinny z 2007r, z garażem w bryle budynku, na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 580m 2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,82 m² 5 645,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ) w Mikołowie przy osiedlu Kochanowskiego. Nieruchomość o powierzchni 61.82 m2 położona jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Mikołów

Mikołów,śląskie

590 000 zł70 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 70 m z ogródkiem, położony w Mikołowie. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym: 28,40 m jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 zł43 m² 43,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na III piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w samym sercu Mikołowa. Lokalizacja to niewątpliwy.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł600 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu 8 działek budowlanych położonych w malowniczej części Mikołowa Bujakowie. Działki posiadają powierzchnię od 600- 854 m2 To.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferta sprzedaży dużego domu zlokalizowanego w willowej, kameralnej dzielnicy blisko centrum Mikołowa Nieprzeciętne atrybuty nieruchomości umożliwiają różnorodne zastosowanie tzn.: - mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł160 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na wynajem dom szeregowy z 2022r w Mikołowie przy ul. Pszczyńskiej. (bliżej centrum) Działka ok. 250m2 Powierzchnia domu 160m2 w tym garaż w bryle budynku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł243 m² 3 621,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kupujący-prowizja 0% Posiadamy w ofercie wyjątkowy budynek w Mikołowie Kamionce posadowiony na działce o powierzchni 650m2. Budynek posiada 3 kondygnacje na które składają się: poziom-1.

Szczegóły ogłoszenia

377 700 zł1 259 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży działki W mikołowie ul. Kuźnicka Działka położona jest wokół zabudowy jednorodzinnej, w zielonej okolicy w pobliżu lasu, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł800 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:857 m²

Oferujemy do sprzedaży dwie kamienice na jednej działce, dochodowe, w świetnej lokalizacji w odl. ok. 400m od Rynku i w pobliżu parku. Pierwsza kamienica to wolnostojący budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

24 187 zł1 273 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuje do wynajęcia hale magazynowo- produkcyjną o powierzchni 1273m2 Lokalizacja obiektu z łatwym wyjazdem w kierunku Katowic, gliwic, tychy, cieszyn. Dodatkowe pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²83,50 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Atrakcyjny lokal biurowy 83,5 m w Mikołowie, świetna cena tylko 3 300 zł/m-c + parking + możliwość podnajmu Szukasz wygodnej siedziby firmy w dobrej lokalizacji, z łatwym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł3 178 m² 124,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji - Mikołów Paniowy. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 3178 mkw. Działka nr 1432/185 i nr 1433/185.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł200 m² 13 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nowoczesny dom blisko lasu | 200 m | działka 1030 m | Mikołów Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni ok. 200 m , położony na pięknej działce 1030 m w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł144 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zamieszkaj blisko natury bez rezygnacji z wygody miasta nowoczesne domy w Mikołowie, ul. Żwirki i Wigury Szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz po pracy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 488 m² 482,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2488 m - Mikołów, ul. Bromboszcza Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 2488 m , położona w spokojnej i zielonej części miasta Mikołów.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł5 776 m² 254,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka Z mediami dla developera! widoki na łąki, pola i lasy. Cicha I spokojna okolica dostępne media : prąd, woda , gaz, kanalizacja idealnie płaska działka Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Mikołów

Mikołów,śląskie

630 000 zł80 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 80 m , położony w Mikołowie. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym: 27,69 m jasna, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

36,24 zł/m²218 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najemca nie ponosi dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " - Centrum miasta! - atrakcyjna powierzchnia pod działalność usługowo -handlową! Do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²224 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal z dużą witryną o powierzchni 224 mkw. i wysokości 3,27 m. Możliwość podziału na mniejsze powierzchnie według potrzeb najemcy. Lokalizacja: mikołów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

178 500 zł25,19 m² 7 086,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka położona w Mikołowie przy ul. św. Wojciecha. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy. Budynek ma kameralny charakter - znajduje się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł73,50 m² 7 210,88 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż - mikołów ulica skalna Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone na 4 piętrze w 9-piętrowym budynku z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł844 m² 472,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj blisko natury. Szukasz działki, na której postawisz Swój Dom. Potrzebujesz przestrzeni do rozwoju swojej pasji i/lub biznesu. Chcesz mieć bliski kontakt z naturą. Twoje obecne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

31 900 zł1 100 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 265 m²

Do wynajęcia hala o łącznej powierzchni ok. 1100m2 Budynek składa się z: 1. Hali usługowej wysokość w najwyższym punkcie 3,60 m - Wjazd z poziomu 0 - Dwie bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł2 245 m² 1 109,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka 2245 m na sprzedaż ul. Młyńska, mikołów Na sprzedaż: nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł70,45 m² 7 650,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatni dostępny apartament w kameralnej inwestycji Kukułcza Enklawa, położonej w Borowej Wsi przy granicy z Halembą miejscu, które trudno porównać do typowego osiedla. To.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł726 m² 577,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas w ofercie! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 726 m , zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Mikołowa - dzielnicy Kamionka. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł9 508 m² 418,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona przy drodze krajowej 44, z dogodnym dojazdem od strony ul. Przelotowej. Powierzchnia: 9508 m Przeznaczenie: w obecnym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł40,84 m² 10 994,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Mikołów

Mikołów,śląskie

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna W mikołowie Na sprzedaż 7 działek inwestycyjnych w centrum Mikołowa każda o powierzchni 1000 m2. Działka idealna pod inwestycje, w granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł129,83 m² 6 154,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej B2 o powierzchni ok. 130 m , zlokalizowany w spokojnej części Mikołowa przy ul. Łącznej. Idealna propozycja dla osób ceniących.