dowolna

Mieszkania Mikołów Centrum

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

759 420 zł84,38 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rusza przedsprzedaż mieszkań! Nowa inwestycja w centrum Mikołowa kameralne, zamknięte osiedle stworzone z myślą o komforcie Twojej rodziny. W ofercie dostępne mieszkania: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Kupujący-prowizja 0% mieszkanie bezczynszowe! Polecamy do sprzedaży duże mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Mikołowa. Jest to część budynku dwurodzinnego wybudowana na początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,69 m² 7 002,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Kupujący- prowizja 0% Zachęcamy do zakupu 3-pokojowego mieszkania położonego w Mikołowie przy ul. Podleskiej. Mieszkanie o pow.62,69m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł33,50 m² 8 925,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

os.Grunwaldzkie 11 - DOSKONAŁA LOKALIZACJA - 3 min spacerem do rynku w Mikołowie KAWALERKA W BARDZO DOBRYM STANIE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM Wyposażenie widoczne na zdjęciach W CENIE.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

449 000 zł40,84 m² 10 994,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,52 m² 7 318,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 54,52 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 2/3 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł152,04 m² 8 872,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 152 m , położony w kameralnej, butikowej rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

202 000 zł24,67 m² 8 188,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kupujący- prowizja 0% Mieszkanie z wyposażeniem, niski czynsz! Przedstawiamy ofertę sprzedaży niewielkiego mieszkania położonego w Mikołowie przy ul.Krawczyka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Mikołowa, przy ul. Młyńskiej. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: ok. 38 m - 2 pokoje - 3 piętro - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,10 m² 8 731,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mikołów, ul. Kochanowskiego | 48,1 m | 3 pokoje | po remoncie | balkon | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł55,34 m² 9 577,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55,34 m² 6 595,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mikołów - Osiedle Przy Plantach M4 do remontu 365 000 pln Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 55,34 m , położone w niskim bloku na 2 piętrze, w cenionej lokalizacji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Mikołowa w niskiej, kameralnej zabudowie. W skład mieszkania wchodzi przestronny, ustawny dobrze doświetlony salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,94 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w mikołowie/podlesie - miejscu, kt ó.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe. 3 pokoje - 63 m - salon z aneksem + 2 sypialnie - Mikołów ul. Rynek Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem aranżacyjnym? Ta nieruchomość spełni oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Mikołowie przy ulicy Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z dużego pokoju, dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł46 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z 3 pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł67,83 m² 11 484,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Design, cisza i Własny Ogród - Apartament, który definiuje standard życia | Mikołów, ul. Lema Szukasz miejsca, które nie wymaga kompromisów? Poznaj przestrzeń, gdzie nowoczesny design spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł51,90 m² 5 568,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 51,9 m | 1. piętro | Mikołów ul. Żwirki i Wigury Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane w Mikołowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

439 000 zł53,66 m² 8 181,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

178 500 zł25,19 m² 7 086,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka położona w Mikołowie przy ul. św. Wojciecha. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy. Budynek ma kameralny charakter - znajduje się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe. Kawalerka 30 m samo centrum Mikołowa po remoncie, pełne wyposażenie Do wynajęcia nowoczesna, świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 30 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł24,67 m² 56,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Mikołowa, przy ul. Krawczyka Najważniejsze informacje: - powierzchnia: ok. 25 m - 1 pokój - 4 piętro - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł56 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mikołów osiedle przy plantach - 56 m2 - 3 Pokoje + Do Wejścia we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne, funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,50 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze w niskim, dwupiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Fabrycznej w Mikołowie i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny i dobrze doświetlony lokal mieszkalny o powierzchni 66 m , usytuowany na pierwszym piętrze budynku dwurodzinnego, przy ul. Rotmistrza Pileckiego 18b,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50,53 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Mikołowie przy ul. Południowej - bardzo cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest puste! Nie umeblowane. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

595 296 zł62,01 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska w centrum Mikołowa Nowoczesne, zamknięte i monitorowane osiedle obejmujące 40 mieszkań o powierzchniach od 61 do 84 m . W ofercie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,82 m² 5 645,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność!) Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ).

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,82 m² 5 645,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ) w Mikołowie przy osiedlu Kochanowskiego. Nieruchomość o powierzchni 61.82 m2 położona jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł54,28 m² 6 798,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa wiosenna cena! 3 pokoje w sercu Mikołowa - 369 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Mikołowa idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubera

Centrum,Mikołów

305 000 zł41 m² 7 475,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący- prowizja 0% Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Mikołowie przy ulicy Hubera. Mieszkanie o powierzchni 41m2 znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mikołów

Kochanowskiego,Mikołów

359 000 zł62 m² 5 807,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kuujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność!) Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Mikołów

359 000 zł62 m² 5 807,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wojciecha

Centrum,Mikołów

178 500 zł25 m² 7 086,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

! umowa przedwstępna! Na sprzedaż. kawalerka położona w Mikołowie przy ul. św. Wojciecha. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy. Budynek ma kameralny charakter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Młyńska

Centrum,Mikołów

970 zł25 m² 38,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka w bloku do wynajęcia od kwietnia 2026, centrum Mikołów, ul. Młyńska, pow. 25 m2, wszystkie media, kablówka, internet, czynsz 970 zł plus opłaty, dzwonić po godzinie 16.00, tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Centrum,Mikołów

1 400 zł35 m² 39,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania położonego w Mikołowie przy ul.Bandurskiego. Mieszkanie składa się z pokoju, wydzielonej części sypialnianej, umeblowanej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mikołów

Centrum,Mikołów

195 000 zł29 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ustawne mieszkanie 1 pokojowe położone w centrum Mikołowa. Mieszkanie składa się z: pokój z wnęka na sypialnię. Kuchni z własnym oknem umeblowanej i wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mikołów

Centrum,Mikołów

550 000 zł71 m² 7 757,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,9 m , natomiast ponad 94,5 m po podłodze , zlokalizowane na ostatnim piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mikołów

Centrum,Mikołów

349 000 zł36 m² 9 614,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów i od razu robi świetne wrażenie? Ta 36,3 metrowa przestrzeń w samym sercu Mikołowa to idealna propozycja dla singla, pary.