dowolna

Nieruchomości Mikołów - Oferty sprzedaży nieruchomości

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

759 420 zł84,38 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty premium | kameralna inwestycja | blisko centrum Mikołowa Wyjątkowa inwestycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Kameralne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 672 zł135,54 m² 6 800 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Czereśniowy Zakątek w Mikołowie zamieszkaj od zaraz! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 135,54 m z prywatnym ogrodem, położony na działce 196 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 010 zł135,54 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 672 zł135,54 m² 6 800 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

1 999 000 zł268,45 m² 7 446,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 268,45 m wraz z garażem dwustanowiskowym (30,55 m ), na dużej działce o powierzchni 2137 m . Machdom invest nieruchomości Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 031 zł80,74 m² 7 159,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą apartamentów w Ornontowicach przy ul. Brzozowej. Osiedle Biała Dama to kameralny kompleks 16 budynków w zabudowie bliźniaczej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

240 810 zł1 047 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

ul. Mokierska w mikołowie - bardzo dobry dojazd dk 44 trasa Gliwice - Mikołów - Tychy i Autostrada A4 widoki na łąki, pola i lasy. Dostępne media : prąd, woda, gaz Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł196 m² 8 622,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż trafia nowoczesny, wolnostojący dom z 2019 roku, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych części Mikołowa Śmiłowicach, przy kameralnej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

522 600 zł67 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zamieszkaj w sielankowej atmosferze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

545 790 zł79,10 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zamieszkaj w sielankowej atmosferze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

608 228 zł80,03 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 792 zł61,02 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł72,54 m² 13 094,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Gotowy do zamieszkania dom z dużą działką! | Mikołów ul. Jagodowa zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł5 776 m² 254,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka Z mediami dla developera! widoki na łąki, pola i lasy. Cicha I spokojna okolica dostępne media : prąd, woda , gaz, kanalizacja idealnie płaska działka Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł260 m² 4 596,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość z potencjałem - restauracja z historią, gotowa do działania Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o szerokich możliwościach zagospodarowania, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł746 m² 399,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja działki poprzez kopiowanie poniższego tekstu do aplikacji Google Maps: 50.180025,18.782288 NOWA NIŻSZA CENA - 299.900 zł Do negocjacji Poprzednia cena: 315.000 zł DZIAŁKA Z WIDOKAMI NA.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Kupujący-prowizja 0% mieszkanie bezczynszowe! Polecamy do sprzedaży duże mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Mikołowa. Jest to część budynku dwurodzinnego wybudowana na początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 560 zł83,55 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczące się w inwestycji Osiedle "biała Dama" w Ornontowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 776 zł77,33 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczące się w inwestycji Osiedle "biała Dama" w Ornontowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 992 zł83,61 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczące się w inwestycji Osiedle "biała Dama" w Ornontowicach. Atuty naszej Inwestycji: 1. Dostępność od ręki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 140 zł67,46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie wykończone pod klucz bez zabudowy kuchennej, w podwyższonym standardzie. Powierzchnia mieszkania wynosi 67,46 m2, do mieszkania przynależy duży ogród 123,77 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł884 m² 360,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka Z mediami Z bardzo dobrym dojazdem działka W trzeciej lini zabudowy od ul. Gliwickiej widoki na łąki, pola i lasy. Dostępne media : prąd, woda , gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

430 000 zł62,69 m² 6 859,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Kupujący- prowizja 0% Zachęcamy do zakupu 3-pokojowego mieszkania położonego w Mikołowie przy ul. Podleskiej. Mieszkanie o pow.62,69m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 313 m² 237,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2313 m położoną w cichej i zielonej okolicy przy ul. Młyńskiej w Mikołowie. Media w drodze. 5 minut od centrum Mikołowa. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł33,50 m² 8 925,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

os.Grunwaldzkie 11 - DOSKONAŁA LOKALIZACJA - 3 min spacerem do rynku w Mikołowie KAWALERKA W BARDZO DOBRYM STANIE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM Wyposażenie widoczne na zdjęciach W CENIE.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł43,50 m² 10 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

310 000 zł1 017 m² 304,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki położonej w Mikołowie Bujakowie przy ulicy Szkolnej, w drugiej linii zabudowy od lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł243 m² 3 621,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:650 m²

Kupujący- prowizja 0% Posiadamy w ofercie wyjątkowy budynek w Mikołowie Kamionce posadowiony na działce o powierzchni 650 m2. Budynek posiada 3 kondygnacje na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

265 m w centrum, które daje komfort domu - nie mieszkania Mikołów | ogród | kominek | 0% prowizji To nie jest zwykłe mieszkanie. To pełnowymiarowa przestrzeń domu, zlokalizowana w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Duży piękny dom w znakomitej lokalizacji. Nieruchomość składa się z: 2 niezależnych mieszkań oddzielnej garsoniery budynku gospodarczego z 2 garażami dużej działki - 1 562 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł175 m² 5 028,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Oferujemy dom jednorodzinny położony w spokojnej części Mikołowa - Kamionka, bezpośrednio przy ul. Plebiscytowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 175 m usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 212 m² 494,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osiedle Na Stoku - Spokojna, prestiżowa Lokalizacja media przy działce: prąd, woda, na sprzedaż działka oznaczona nr geodezyjnym 1371/308 o pow. 1212 m2 położona w wśród terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł300 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 707 m²

agencyjnej! Mam do zaoferowania dom o powierzchni całkowitej 300m położony w Mikołowie-Mokre przy ul. Łącznej usadowiony na działce budowlanej o powierzchni 2707m. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł225 m² 8 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Nowoczesny, komfortowy dom u podnóża punktu przyrodniczo krajobrazowego wzgórze kamionka z malowniczym, unikatowym widokiem z ogrodu i tarasu na Katowice - Ochojec, podlesie, bażantowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł129,83 m² 6 154,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej B1 o powierzchni ok. 130 m , zlokalizowany w spokojnej części Mikołowa przy ul. Łącznej. Idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 142 m² 251,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący - prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki gruntowej o powierzchni 3142m2 Działka płaska, pusta, nieogrodzona. Nieruchomość posiada miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł65,70 m² 7 138,51 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Powierzchnia: 65,7 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 8/9 Rodzaj zabudowy: blok Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: z sieci Opłaty miesięczne: 613 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł375 m² 3 837,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:509 m²

Dom Z możliwością prowadzenia działalności Mikołów, ul. Głogowa | 299,43 m powierzchni użytkowej | działka 509 m | fotowoltaika | garaż | 3 kondygnacje Wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł20,57 m² 8 215,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Polecam serdecznie niedużą, przytulną kawalerkę (garsonierę) z balkonem położoną na II piętrze niskiego bloku na osiedlu Mickiewicza. Budynek zadbany, po termomodernizacji w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

595 296 zł62,01 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska w centrum Mikołowa Nowoczesne, zamknięte i monitorowane osiedle obejmujące 40 mieszkań o powierzchniach od 61 do 84 m . W ofercie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł112,56 m² 7 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowoczesny dom W sercu natury Minimalistyczny | Kameralna zabudowa | Szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miast Aglomeracji ***** rozkład pomieszczeń: parter (strefa wspólna): * Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

642 000 zł800 m² 802,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mikołów Zarzecze. Działka budowlana o powierzchni 800m2 w kształcie kwadratu; teren płaski. Działka mieszkaniowa przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,82 m² 5 645,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ) w Mikołowie przy osiedlu Kochanowskiego. Nieruchomość o powierzchni 61.82 m2 położona jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł10 394 m² 471,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Nieruchomości położone w Mikołowie (śmiłowicach), przy ul. Górnośląskiej (dojazd do Katowic 10 min.) Dewelopersko bardzo atrakcyjny teren. Posiadam wizualizację architektoniczną.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 202 m² 290,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1202 m , położoną w malowniczej miejscowości Mikołów Mokre, bezpośrednio przy Ogrodzie Botanicznym. Lokalizacja ta gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,66 m² 8 181,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w mikołowie/podlesie - miejscu, kt ó.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł104 m² 3 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż połowa domu bliźniaczego o powierzchni ok. 104 m , zlokalizowana w samym centrum Mikołowa , w doskonałym punkcie komunikacyjnym i usługowym.