dowolna

Mieszkania Mikołów – oferty mieszkań na Śląsku

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe. Kawalerka 30 m samo centrum Mikołowa po remoncie, pełne wyposażenie Do wynajęcia nowoczesna, świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 30 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Mikołów

Mikołów,śląskie

471 200 zł59 m² 7 986,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u Nas! tylko W naszym biurze notus! Na Sprzedaż! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 59 m , położony w kameralnej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł55,28 m² 6 114,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,28 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,94 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w mikołowie/podlesie - miejscu, kt ó.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

235 000 zł37,50 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze w niskim, dwupiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Fabrycznej w Mikołowie i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Mikołowie przy ulicy Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z dużego pokoju, dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

639 952 zł69,56 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - mikołów kamionka miejsca parkingowe I komórki W cenie, bez dodatkowych kosztów Nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana jest w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,10 m² 8 731,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mikołów, ul. Kochanowskiego | 48,1 m | 3 pokoje | po remoncie | balkon | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł55,34 m² 9 577,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Mikołowa w niskiej, kameralnej zabudowie. W skład mieszkania wchodzi przestronny, ustawny dobrze doświetlony salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,82 m² 5 645,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ) w Mikołowie przy osiedlu Kochanowskiego. Nieruchomość o powierzchni 61.82 m2 położona jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 zł43 m² 43,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na III piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w samym sercu Mikołowa. Lokalizacja to niewątpliwy.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł78,22 m² 11 250,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż - apartament 4-pokojowy, o pow uż. 78,22 m + taras/ogródek 73 m2 + miejsce parkingowe 12 m2, położony w Mikołowie Kamionce, przy ul. Poprzecznej. Nowoczesny apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł73,50 m² 7 210,88 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż - mikołów ulica skalna Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone na 4 piętrze w 9-piętrowym budynku z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny i dobrze doświetlony lokal mieszkalny o powierzchni 66 m , usytuowany na pierwszym piętrze budynku dwurodzinnego, przy ul. Rotmistrza Pileckiego 18b,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

2 pokoje | 35 m | kamienica po rewitalizacji | centrum Mikołowa 3 piętro | ogrzewanie miejskie | niski czynsz | dostępne od zaraz Szukasz kompaktowego mieszkania w dobrej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł28,20 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałą lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Układ mieszkania: otwarta kuchnia połączona z salonem - idealna przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,82 m² 5 645,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność!) Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ).

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,66 m² 8 181,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

595 296 zł62,01 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska w centrum Mikołowa Nowoczesne, zamknięte i monitorowane osiedle obejmujące 40 mieszkań o powierzchniach od 61 do 84 m . W ofercie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł54,28 m² 6 798,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa wiosenna cena! 3 pokoje w sercu Mikołowa - 369 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Mikołowa idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagodowa

Śmiłowice,Mikołów

899 000 zł125 m² 7 169,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zostały ostatnie trzy segmenty! Jagodowy Zakątek wyjątkowe osiedle w Mikołowie zostały tylko 3 domy! Jagodowy Zakątek to kameralna inwestycja deweloperska w prestiżowej dzielnicy Kamionka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wojciecha

Centrum,Mikołów

178 500 zł25 m² 7 086,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka położona w Mikołowie przy ul. św. Wojciecha. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy. Budynek ma kameralny charakter - znajduje się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Storczyków

Kamionka,Mikołów

420 000 zł40 m² 10 408,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium | 2 pokoje | 40,35 m | Mikołów - ul. Storczyków | ogródek | miejsce postojowe w hali garażowej | miejsce postojowe na zewnątrz Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mikołów

Kamionka,Mikołów

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mikołów Kamionka mieszkanie w domu dwurodzinnym z ogrodem Mieszkanie o powierzchni 60m2 usytuowane na 1 piętrze dwurodzinnego domu zlokalizowanego w Mikołowie Kamionce. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubera

Centrum,Mikołów

305 000 zł41 m² 7 475,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący- prowizja 0% Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Mikołowie przy ulicy Hubera. Mieszkanie o powierzchni 41m2 znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle przy Plantach

Mikołów,śląskie

349 900 zł47 m² 7 444,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz funkcjonalnego mieszkania w zielonej i spokojnej części Mikołowa, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum i miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mikołów

Kochanowskiego,Mikołów

359 000 zł62 m² 5 807,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kuujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność!) Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Mikołów

359 000 zł62 m² 5 807,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wojciecha

Centrum,Mikołów

178 500 zł25 m² 7 086,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

! umowa przedwstępna! Na sprzedaż. kawalerka położona w Mikołowie przy ul. św. Wojciecha. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy. Budynek ma kameralny charakter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Młyńska

Centrum,Mikołów

970 zł25 m² 38,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka w bloku do wynajęcia od kwietnia 2026, centrum Mikołów, ul. Młyńska, pow. 25 m2, wszystkie media, kablówka, internet, czynsz 970 zł plus opłaty, dzwonić po godzinie 16.00, tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Centrum,Mikołów

1 400 zł35 m² 39,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania położonego w Mikołowie przy ul.Bandurskiego. Mieszkanie składa się z pokoju, wydzielonej części sypialnianej, umeblowanej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podleska

Gniotek,Mikołów

497 000 zł47 m² 10 549,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży nowoczesnego, w pełni wyposażonego i urządzonego apartamentu w Mikołowie, przy ul. Podleskiej 50 - osiedle "apartamenty na Gniotku" Apartament o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mikołów

Centrum,Mikołów

195 000 zł29 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ustawne mieszkanie 1 pokojowe położone w centrum Mikołowa. Mieszkanie składa się z: pokój z wnęka na sypialnię. Kuchni z własnym oknem umeblowanej i wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzkie

Mikołów,śląskie

2 000 zł48 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego na drugim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z dwóch bardzo dużych pokoi ( jeden.