Mieszkanie, ul. Skalna
Skalna, Mikołów, śląskie
- 469 000 zł
- 65,70 m²
- 7 138,51 zł/m²
Arkadiusz Szymcz...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Skalna
Skalna, Mikołów, śląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Skalna
Zaktualizowane: 20 maja 2026
469 000 zł 65,70 m² 7 138,51 zł/m²
8/9
3
1993
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
8/9Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1993Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 469 000 zł (7 138,51 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 65,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: rok budowy: 1993
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 8/9, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Źródło: biuro nieruchomości: TOKA Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: a974
Lokalizacja
- Adres: Skalna, Mikołów, mikołowski, śląskie
Opis nieruchomości
Powierzchnia: 65,7 m kw.
Pow. dodatkowe: piwnica
Liczba pokoi: 3
Piętro/l.pięter: 8/9
Rodzaj zabudowy: blok
Okna: plastikowe
Ogrzewanie: miejskie
Ciepła woda: z sieci
Opłaty miesięczne: 613 zł
Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienki z WC, pomieszczenia gospodarczego oraz wiatrołapu.
Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystkie instalacje zostały wymienione. (...)
791 455...
791 455 488