Apartament Mikołów
Mikołów, śląskie
- 630 000 zł
- 80 m²
- 7 900 zł/m²
Małgorzata Maste...
Skontaktuj się
Apartament Mikołów
Mikołów, śląskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Apartament Mikołów
Zaktualizowane: 8 maja 2026
630 000 zł 80 m² 7 900 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/1
4
-
tak
do wykończenia
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
4Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 630 000 zł (7 900 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Mikołowie)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 80 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- Budynek: apartamentowiec
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1
- Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica, ogródek
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie:
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: NOTUS FINANSE SPÓŁKA AKCYJNA, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 198/16295/OMS
Lokalizacja
- Adres: Mikołów, mikołowski, śląskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, centrum handlowe, bank
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 80 m², położony w Mikołowie .
Układ pomieszczeń:
- Salon z aneksem kuchennym: 27,69 m² jasna, otwarta przestrzeń dzienna z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras.
- Pokój: 11,63m² idealny na sypialnię główną lub pokój dziecka.
- Pokój: 7,48 m² doskonały jako gabinet, pokój gościnny lub druga sypialnia. (...)
667 965...
667 965 231