dowolna

Działki Mikołów – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Śląsku

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

419 000 zł726 m² 577,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas w ofercie! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 726 m , zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Mikołowa - dzielnicy Kamionka. To.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł3 178 m² 124,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji - Mikołów Paniowy. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 3178 mkw. Działka nr 1432/185 i nr 1433/185.

Szczegóły ogłoszenia

377 700 zł1 259 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży działki W mikołowie ul. Kuźnicka Działka położona jest wokół zabudowy jednorodzinnej, w zielonej okolicy w pobliżu lasu, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł885 m² 290,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 885 m 2 , umiejscowioną w Mikołowie. W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie niezbędne media: woda, kanalizacja oraz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

252 000 zł600 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu 8 działek budowlanych położonych w malowniczej części Mikołowa Bujakowie. Działki posiadają powierzchnię od 600- 854 m2 To.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł5 776 m² 254,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka Z mediami dla developera! widoki na łąki, pola i lasy. Cicha I spokojna okolica dostępne media : prąd, woda , gaz, kanalizacja idealnie płaska działka Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 142 m² 251,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący - prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki gruntowej o powierzchni 3142m2 Działka płaska, pusta, nieogrodzona. Nieruchomość posiada miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł8 800 m² 386,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren budowlano-inwestycyjny położony w Mikołowie-Kamionce. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje : Dla terenu o powierzchni 7670 m2, zapis 15mn ;.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 846 m² 162,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży działki gruntowej położonej w Mikołowie Mokrym. Działka o powierzchni 1846 m2 jest pięknie zagospodarowana, ogrodzona oraz otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 488 m² 482,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2488 m - Mikołów, ul. Bromboszcza Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 2488 m , położona w spokojnej i zielonej części miasta Mikołów.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł15 534 m² 515 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Mikołowie - ul. Żwirki i Wigury Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 15 534 m , położoną na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł960 m² 363,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 960 m , położona w spokojnej i zielonej części Bujakowa (mikołów), przy ul. Starych Młynów. Nieruchomość ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł2 789 m² 0,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam - do wynajęcia działka rolna! idealna na szkółkę roślin itp. Do wynajęcia / wydzierżawienia atrakcyjna działka o powierzchni prawie 3000m2, położona w Mikołowie - Borowej Wsi.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł9 508 m² 418,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona przy drodze krajowej 44, z dogodnym dojazdem od strony ul. Przelotowej. Powierzchnia: 9508 m Przeznaczenie: w obecnym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł1 652 m² 386,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** blisko lasu ** w sąsiedztwie tylko nowe wille ** media w drodze ** wymiary około 40x40! ** wjazd od wschodu - idealna pod willę.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł5 074 m² 226,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 5074 m 2 ( + droga dojazdowa 664m 2 ), umiejscowioną w Mikołowie. Ma nieregularny kształt. W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł613 m² 277,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 613 m z możliwością zakupu sąsiedniej działki 614 m - Mikołów, dzielnica Mokre. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 613.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 396 m² 178,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** media : prąd i woda w drodze ** droga asfaltowa ** dobry wylot na dk81 ** w pełni budowlana Działka o pow. 1396 m2 znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł841 m² 414,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Mikołowie, dzielnica Gniotek przy ul. Filaretów, w bardzo cichej i spokojnej okolicy, z łatwym dojazdem na obwodnicę Mikołowa.

Szczegóły ogłoszenia

870 870 zł2 262 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Mikołów w dzielnicy Gniotek, przy ul. Staropodleskiej. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mokierska

Paniowy,Mikołów

931 500 zł3 105 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena - 300 zł/m2 - 931.500,00 zł! STARA CENA - 360 zł/m2 - 1.117.800 zł DZIAŁKA WSRÓD TERENÓW ZIELONYCH - WIDOKI NA ŁĄKI, POLA i LASY. Media przy granicy działki : prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mokierska

Paniowy,Mikołów

271 500 zł905 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena - 300 zł/m2 - 271.500 zł! STARA CENA - 360 zł/m2 - 325.800 zł DZIAŁKA WSRÓD TERENÓW ZIELONYCH - WIDOKI NA ŁĄKI, POLA i LASY. Media: prąd, woda, lokalizacja gps poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mokierska

Paniowy,Mikołów

240 810 zł1 047 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę przy skrzyżowaniu z drogą na Rusinów. Działka jest płaska, o trapezowym kształcie - z tej ściętej strony biegnie droga powiatowa, ul. Mokierska - kilkadziesiąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mokierska

Paniowy,Mikołów

240 600 zł802 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa niższa cena - 300 zł/m2 - 240.600 zł! STARA CENA - 360 zł/m2 - 288.720 zł DZIAŁKA WSRÓD TERENÓW ZIELONYCH - WIDOKI NA ŁĄKI, POLA i LASY. Media: prąd, woda, lokalizacja gps poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mikołów

Borowa Wieś,Mikołów

550 000 zł1 895 m² 290,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren pod zabudowę jednorodzinną - wolnostojącą. Teren składa się z 4 działek o łącznej powierzchni 1 895 m To idealne miejsce pod budowę nowego domu lub małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mokierska

Paniowy,Mikołów

365 700 zł1 219 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena - 300 zł/m2 - 365.700 zł! STARA CENA - 360 zł/m2 - 438.840 zł DZIAŁKA WSRÓD TERENÓW ZIELONYCH - WIDOKI NA ŁĄKI, POLA i LASY. Media: prąd, woda, lokalizacja gps poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Skotnica

Centrum,Mikołów

950 000 zł441 m² 2 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dobrej inwestycji kapitału? Zależy Ci na wyjątkowym miejscu w centrum miasta? Cenisz nieruchomości z potencjałem ? Zatrzymaj się! Ta oferta jest dla Ciebie. Centrum Mikołowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Matejki

Gniotek,Mikołów

285 500 zł571 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 571 m , położona w Mikołowie- gniotku , przy ul. Matejki. Działka ma regularny kształt o wymiarach około 26 m x 22 m, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bujaków,Mikołów

315 000 zł1 024 m² 307,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki położonej w Mikołowie Bujakowie przy ulicy Szkolnej, w trzeciej linii zabudowy od lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bujaków,Mikołów

1 050 000 zł3 643 m² 288,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki położonej w Mikołowie Bujakowie przy ulicy Szkolnej. Działka płaska, pusta, ogrodzona siatką posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mikołów

Mokre,Mikołów

308 000 zł655 m² 470,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż - mikołów mokre Na sprzedaż foremna działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz bliźniaczą, położona w Mikołowie - dzielnica Mokre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Bujaków,Mikołów

499 000 zł1 922 m² 259,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja ul. Szkolna w mikołowie bujaków - płaska działka - cicha I spokojna okolica widoki na łąki, pola i lasy. podział-2x961m2/przy drodze asfaltowej/prąd i woda możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Gliwicka

Paniowy,Mikołów

307 100 zł830 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena: 307 100 zł | 370 zł/m Powierzchnia: 830 m Wymiary: ok. 28 m 35 m Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna (mpzp - 37mn) Lokalizacja: nieruchomość położona w Mikołowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bujaków,Mikołów

340 000 zł1 133 m² 300,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący - prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w Mikołowie Bujakowie. Działka o pow. ok 1133 m2 położona jest bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dąbrowa

Mikołów,śląskie

610 000 zł1 323 m² 461,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka jest idealna , zarówno pod kątem położenia, stron świata czy też dostępu do mediów. Posiada 1323 m2 powierzchni , wjazd od północy ( ogród można mieć od strony południowej ) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Na Stoku

Mokre,Mikołów

1 599 000 zł9 097 m² 175,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Posiadamy w sprzedaży działkę gruntową o powierzchni 9097m2 położoną w Mikołowie Mokrem przy ulicy Na Stoku. Nieruchomość o dość regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mikołów

Kamionka,Mikołów

1 479 700 zł4 882 m² 303,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania piękna duża działka o pow. ponad 4880 m2, położona w Mikołowie przy ul. Kościuszki w dzielnicy Kamionka. Idealna pod zabudowę jednorodzinną / szeregową lub usługi;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mikołów

Reta,Mikołów

814 080 zł3 392 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mikołów / Jesionowa 1 3392 m pod zabudowę jednorodzinną / segmentową (mpzp 157mn) Na sprzedaż kompleks czterech działek budowlanych położonych w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Czereśniowa

Kamionka,Mikołów

845 000 zł1 300 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Mikołowie w najbardziej prestiżowej okolicy w pobliżu wzgórza kamionka. Z uwagi na przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Okrzei

Centrum,Mikołów

2 490 000 zł2 586 m² 962,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna | Mikołów, ul. Okrzei Zabudowa wielorodzinna - mpzp 101(a)mw Powierzchnia gruntu: 2 586 m Na sprzedaż spójna nieruchomość gruntowa o charakterze inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wilków

Śmiłowice,Mikołów

899 000 zł2 120 m² 424,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż inwestycyjną działkę budowlaną o powierzchni 2120 m2 znajdującą się w Mikołowie - Śmiłowice. Działka usytuowana jest w zacisznym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij