Działka budowlana, ul. Kościuszki

Kościuszki, Kamionka, Mikołów, śląskie

  • 719 000 zł
  • 3 256 m²
  • 220,82 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Czerwik-...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Kościuszki

Kościuszki, Kamionka, Mikołów, śląskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

719 000 zł

3 256 m²

220,82 zł/m²

Działka budowlana, ul. Kościuszki

Zaktualizowane: 17 maja 2026

719 000 zł 3 256 m² 220,82 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 719 000 zł (220,82 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 3 256 m²
  •   kształt: trójkąt; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: WGN Orzesze, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 64-199

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek gruntu nr 263/13 oraz 261/10, położonych w gminie Mikołów, obręb Kamionka, o łącznej powierzchni 3256 m2, sprzedam, 719 000 zł.

OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z pomocą WGN Orzesze nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów, zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). (...)

Agent

Klaudia Czerwik-Nowrot

601 866...

601 866 317

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

601 866...

601 866 317

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości