dowolna

Domy z garażem Mikołów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

560 000 zł113 m² 4 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Cena do negocjacji! Śmiłowice - Mikołów, pomimo wyższej ceny ofertowej kupujący i tak odniesie korzyść finansową ponieważ koszta pośrednictwa pokrywa sprzedający! Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

449 000 zł137 m² 3 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137 m2, położony w Mikołowie, w dzielnicy Kamionka. Dom znajduje się przy głównej trasie Katowice - Wisła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Borowa Wieś

Borowa Wieś,Mikołów

1 099 000 zł220 m² 4 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom mieszkalny parterowy z poddaszem użytkowym / stan: do zamieszkania Rok budowy 2011 220 mkw powierzchni użytkowej 6 pokoi, 3 łazienki, kuchnia, garaż w budynku Ogrzewanie gazowe [ podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

330 000 zł140 m² 2 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nowa - świetna oferta! piękna okolica! dom wśród pięknych drzew , wolnostojący z garażem o pow. użytkowej 120m, na działce o pow. 570m. Dom w stanie surowym zamknietym. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom znajduje się blisko centrum Mikołowa (około 15 minut pieszo). Zlokalizowany w pobliżu przystanku autobusowego (bezpośrednie połączenie do Katowic), basenu krytego, lodowiska, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

570 000 zł189 m² 3 015 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Uwaga! Do sprzedaży uroczy dom w zabudowie szeregowej w Mikołowie, o powierzchni 189mkw, na działce 333mkw. Na parterze znajduje się: duża, umeblowana i wyposażona kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

590 000 zł186 m² 3 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:930 m²

Nowa niższa cena! oferta godna polecenia! Do sprzedaży nowo wybudowany dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 186 m2, położony w powiecie mikołowskim w mieście Gostyń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

790 000 zł451 m² 1 751,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący w dzielnicy domków jednorodzinnych , położony na działce 451 m2. W bryle budynku znajduje się garaż. Dwie kondygnacje każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Czereśniowa

Mikołów,śląskie

599 000 zł212 m² 2 825,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bardzo atrakcyjna cena - pilna sprzedaz bezposrednia od wlasciciela! oryginalny dom typu soft loft mikolow-kamionka! 15 minut centrum katowic,mikolowa I tych! Do sprzedazy nowoczesny, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

570 000 zł189 m² 3 015 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

430 000 zł249 m² 1 726,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

W ofercie przedstawimy nieruchomość o powierzchni działki 249m2 i powierzchni w zabudowie/mieszkalnej 113,05m2, ogród 99m2, garaż (14,04m2) i powierzchnia przed domem 22,91m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łączna

Mikołów,śląskie

630 000 zł152 m² 4 144,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Domki bliźniacze W mikołowie Opis przedsięwzięcia Koncepcja nowego osiedla domków bliźniaczych położonych w znakomitej lokalizacji w Mikołowie Mokre. Jest to spokojna dzielnica gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Botaniczna

Mikołów,śląskie

4 900 zł192 m² 25,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom z duszą na Śląsku W otoczeniu lasów i pól w Mikołowie-Mokrem usytuowane jest wyjątkowe osiedle. Całość charakteryzuje architektonicznie spójny tradycyjny styl zabudowy. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

799 000 zł266 m² 3 003,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 692 m²

Dwupiętrowy dom mieszkalny na terenie zamkniętym oddany do użytku w 1998 roku. Dom w stanie surowym zamkniętym. Główna część mieszkalna znajduje się na parterze. Przestrzeń nad salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzechwy

Mikołów,śląskie

870 000 zł280 m² 3 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do zaoferowania mam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w bardzo atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy Mikołowa - Kamionka. Dom znajduje się w bliskim sąsiedztwie lasu, 3km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

1 100 000 zł266 m² 4 135,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 692 m²

Dom jest polozony w centrum,ma swietna lokalizacje, w poblizu sa szkoly,urzedy,przychodnie,banki itp. Duza powierzchnia dzialki sprawia iz mozna ja pieknie zagospodarowac. Moze byc rowniez miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Mikołów,śląskie

389 080 zł101 m² 3 852,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Osiedle domów jednorodzinnych położone w Mikołowie - Nowy Świat, przy ul.Zwirki i Wigury. Składa się z 31 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni 101m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

440 000 zł195 m² 2 256,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedania piękny parterowy dom w Mikołowie-Kamionce. Powierzchnia całkowita 195m2, powierzchnia użytkowa 117m2. Powierzchnia pomieszczeń: salon+ jadalnia- 40m2 , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Mikołów,śląskie

494 000 zł130 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Niezwykła oferta - Pięknie położone w nowe domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Powierzchnia każdego segmentu -130m2+ garaż. Isteje możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Centrum,Mikołów

999 000 zł151 m² 6 615,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Bez pcc! ** wykończony wysokiej jakości materiałami! ** szkoła 1100 m2 ** przystanek 400 m ** sklep 180 m ** blisko las i kilometry tras.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij