dowolna

Domy z garażem Mikołów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Mokre,Mikołów

520 000 zł201 m² 2 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w Mikołowie (mokre) Budynek o pow. użytkowej ok. 111 mkw, powierzchni całkowitej 200,63 mkw, na działce o pow. 477 mkw. Rozkład pomieszczeń Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skośna

Mikołów,śląskie

999 000 zł292 m² 3 422,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

**kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio** ** ponad 290 m2 powierzchni ** okazała, prestiżowa willa ** dom, który zrobi wrażenie! Na sprzedaż willa w spokojnej lokalizacji - Mikołów ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

832 870 zł98 m² 8 521,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Polecamy rewelacyjny, niezwykle funkcjonalny 5-cio pokojowy dom bliżniak na sprzedaż w Mikołowie w stanie do zamieszkania/wykończenia! Pamiętaj, że z nami nie zapłacisz absolutnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

800 000 zł171 m² 4 673,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

Przedstawiamy Państwu dom, który wyróżnia się klasyczną elegancją. Do charakterystycznych jego cech można zaliczyć kopertowy dach, duże lukarny i dwustanowiskowy garaż. To idealny dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Reta,Mikołów

700 000 zł146 m² 4 786,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W mikołowie pow.146,25M2 Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertami sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej usytuowanych w Mikołowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikołów,śląskie

550 000 zł89 m² 6 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprzedaż domu W zabudowie bliźniaczej W mikołowie Cena 550000 zł Proponuje Ofertę sprzedaży działki o pow. 426m 2 zabudowanej Domem o pow 86M 2 w konstrukcji murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

791 839 zł98 m² 8 101,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

777 715 zł109 m² 7 126,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Przedstawiamy Państwu nowoczesny, tani w utrzymaniu, jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie bliźniaczej. To świetna propozycja dla rodziny 2+2 lub 2+3. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikołów,śląskie

550 000 zł89 m² 6 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Elsnera

Mikołów,śląskie

570 000 zł135 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Domy mikołów -śmiłowice Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertami sprzedaży dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej usytuowanych w Mikołowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Świat,Mikołów

740 000 zł126 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Mam Państwu do zaoferowania 13 bardzo nowoczesnych segmentów mieszkalnych stanowiących domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, które powstają w ramach zamkniętego osiedla w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reta

Reta,Mikołów

700 000 zł146 m² 4 786,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikołów,śląskie

660 000 zł126 m² 5 246,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Reta,Mikołów

700 000 zł146 m² 4 786,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mikołów

Mikołów,śląskie

1 350 000 zł280 m² 4 817,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura "revelio" (oferta na wyłączność). W terminie od dnia 15 czerwca do dnia 28 czerwca w sprawie oferty proszę się kontaktować z Panią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Borowa Wieś

Borowa Wieś,Mikołów

690 000 zł123 m² 5 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dostępny segment zewnętrzny na dużej działce wsród nowej zabudowy jednorodzinnej. Bez opłat pośrednictwa dla Kupującego. Oferujemy do wyboru ostatni funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Borowa Wieś

Borowa Wieś,Mikołów

499 999 zł128 m² 3 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Prezentujemy Państwu funkcjonalny Dom znajdujący się w jednej z najbardziej popularnych mikołowskich lokalizacji Mikołów Borowa Wieś. Najważniejsze atuty nieruchomości: - piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ziołowa

Borowa Wieś,Mikołów

690 000 zł123 m² 5 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dostępny segment zewnętrzny na dużej działce wsród nowej zabudowy jednorodzinnej. Oferujemy do wyboru ostatni funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (oddzielony tylko garażem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

600 000 zł131 m² 4 580,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu do generalnego remontu w Mikołowie. Dom w zabudowie szeregowej usytuowany blisko centrum z szybkim, i łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Borowa Wieś,Mikołów

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Na sprzedaż perełka wśród domów w Mikołowie ( północno-zachodnia część ,borowa Wieś) Mikołów to jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania i to właśnie tutaj mamy dla Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górnośląska

Mikołów,śląskie

650 000 zł169 m² 3 857,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" Do sprzedania atrakcyjna, nowa nieruchomość - bliźniak w stanie surowym zamkniętym w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spyry

Mikołów,śląskie

1 350 000 zł280 m² 4 817,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura "revelio" (oferta na wyłączność). Wykończony w wysokim standardzie, położony w malowniczej lokalizacji, o powierzchni całkowitej 280.24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Borowa Wieś

Borowa Wieś,Mikołów

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Kamionka,Mikołów

880 000 zł135 m² 6 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom typu bliźniak położony w Mikołowie w dzielnicy Kamionka, tuż przy granicy z Katowicami. Znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych. Miejsce jest spokojne i ciche, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bujaków,Mikołów

529 000 zł135 m² 3 932,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego W zabudowie bliźniaczej Mikołów - Bujaków - stan surowy zamknięty. Oferta sprzedaży segmentu nr 1 (lewy segment) Cena 529.000,00 zł działka o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

519 000 zł116 m² 4 474,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Mikołowie, przy ul.Staropodleskiej. Zostały jeszcze trzy domy. Etap I (typ A): s15 - cena 599.000 zł - gotowy do sprzedaży! Etap II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

599 000 zł136 m² 4 404,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe domy! Dotyczy segmentu: s15 oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy- działka 250m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikołów,śląskie

601 300 zł121 m² 4 949,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertami sprzedaży domów położonych w Mikołowie, pszczynie i Czechowicach-Dziedzicach - chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń lub umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reta Śmiłowicka,Mikołów

720 000 zł148 m² 4 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertami sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej usytuowanych w Łaziskach Górnych - Brada Segment w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolonia Wojewódzka

Mikołów,śląskie

660 000 zł121 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego W mikołowie Cena 660000 zł Proponuje Ofertę sprzedaży działki o pow. 369m2 zabudowanej Domem Jednorodzinnym podpiwniczonym w konstrukcji murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jastrzębia

Mikołów,śląskie

900 000 zł172 m² 5 245,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:904 m²

Rezerwacja! Strona kupująca nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz przestronnego domu, w świetnej lokalizacji z komunikacją Katowice -gliwice, a jednocześnie preferujesz ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jastrzębia

Mikołów,śląskie

1 050 000 zł110 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dzień dobry! Oferujemy Państwu na sprzedaż w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia dom na osiedlu domków jednorodzinnych Osiedle Sielanka w Mikołowie. Dom jest położony zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikołów,śląskie

750 000 zł133 m² 5 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Doradca ds. Nieruchomości Kamil Rasek z Biura Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom w stanie deweloperskim w Mikołowie. Dom michał E to tani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

599 000 zł136 m² 4 404,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krawczyka

Mikołów,śląskie

860 000 zł120 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom - kamienica O powierzchni 220M2 Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą w centrum Mikołowa na ul. Krawczyka. Mam w swojej ofercie, na sprzedaż nieruchomość z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

519 000 zł116 m² 4 474,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Elsnera

Mikołów,śląskie

998 000 zł141 m² 7 062,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Mikołów - nowoczesny dom W zabudowie szeregowej Z ogródkiem I garażem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestrony, jasny, funkcjonalny dom w Mikołowie o pow. 141,31 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

610 000 zł159 m² 3 829,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Dom bliźniak w stanie surowym zamkniętym w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Mikołowie. Do sprzedaży dom bliźniak, niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny o pow 159,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bandurskiego

Mikołów,śląskie

590 000 zł159 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego Mikołów - blisko Centrum - Super oferta. Cena 590.000,00 zł Działka o powierzchni ok. 0,0350 ha, zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

599 000 zł136 m² 4 404,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

519 000 zł116 m² 4 474,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij