dowolna

Bliźniaki Mikołów - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

3 500 zł164 m² 21,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mikołów | wyry Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu domu o powierzchni 164,8 m z garażem. Dom w zabudowie bliźniaczej znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mikołów

Centrum,Mikołów

3 800 zł146 m² 26,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Wynajmu Domu w Zabudowie Bliźniaczej w Mikołowie uwaga! dom dostępny od listopada 2024 r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Borowa Wieś,Mikołów

471 192 zł64 m² 7 353,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Apartamenty bezczynszowe rabat 15000zł na górne segmenty do końca promocji Mam przyjemność przedstawić osiedle Kukułcza Enklawa w dzielnicy Borowa Wieś, nowa inwestycja na mapie Mikołowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Centrum,Mikołów

740 000 zł119 m² 6 218,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:543 m²

Do sprzedaży bliźniak położony w centrum Mikołowa w cichym i spokojnym miejscu o powierzchni około 119 m2, położony na działce o powierzchni 550m2. Na parterze: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikołów

Mikołów,śląskie

695 000 zł114 m² 6 103,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej - drugi etap inwestycji! Przedmiotem sprzedaży są budynki jednorodzinne o pow. 113,5 mkw, składające się z : - na parterze - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Reta,Mikołów

680 000 zł146 m² 4 649,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom W mikołowie pow.146,25M2 Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertami sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej usytuowanych w Mikołowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikołów

Mikołów,śląskie

695 000 zł114 m² 6 109,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Mikołów prestiżowa lokalizacja nowy świat brak podatku pcc, bezpłatna oferta kredytowa Domy w zabudowie bliźniaczej drugi etap inwestycji! Przedmiotem sprzedaży są budynki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piwna

Borowa Wieś,Mikołów

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż piękne domy w zabudowie bliźniaczej w Mikołowie przy ul. Piwnej. Domy mają powierzchnię 120 m w tym parter 48,2 m, piętro 52 m oraz poddasze 20,5 m. Parter: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Skrajna

Centrum,Mikołów

799 000 zł370 m² 2 159,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:989 m²

Rezerwacja - Kupując nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** dwa osobne mieszkania, ponad 100 m2 każde + wysoki strych ** szeroka i wygodna klatka schodowa ** duża działka 989 m2 ** 550 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cieszyńska

Mikołów,śląskie

959 000 zł126 m² 7 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Tylko W realton! Dom znajduje sie w Orzeszu - Osiedle Wiosenne 15 minut do Mikołowa 25 minut do Katowic Dane techniczne: - powierzchnia domu : 126m2 - powierzchnia działki : 550m2 - ogrzewanie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Borowa Wieś,Mikołów

699 000 zł121 m² 5 791,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej części Mikołowa! Nieruchomość w wysokim standardzie! Dom znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Borowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Borowa Wieś,Mikołów

699 000 zł121 m² 5 791,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Nowy Świat,Mikołów

695 000 zł114 m² 6 109,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Mikołów prestiżowa lokalizacja nowy świat brak podatku pcc, bezpłatna oferta kredytowa Domy w zabudowie bliźniaczej drugi etap inwestycji! - Przedmiotem sprzedaży są budynki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

1 080 000 zł190 m² 5 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Planujesz budowę lub zakup nieruchomości? Zastanów się czy nie lepiej wprowadzić się do domu, który jest już wykończony, wyposażony i gotowy na przyjęcie nowych mieszkańców - Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikołów,śląskie

3 500 zł164 m² 21,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu uroczego domu o powierzchni 164,8 mkw z garażem, zlokalizowanego na malowniczym osiedlu domów jednorodzinnych. Ta dwukondygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Świat

Mikołów,śląskie

800 000 zł126 m² 6 349,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Gotowy skrajny dom na ślepej uliczce w zabudowie bliźniaczej. Spokojna okolica Mikołowa. Dom w stanie deweloperskim. Dom o powierzchni 126 m. Na parterze zorganizowana została przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mikołów

Mikołów,śląskie

990 000 zł103 m² 9 578,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Dom z rekuperacją 103, 36 m2 w nowoczesnej bryle na Os. Sielanka w niebanalnym stylu w Mikołowie Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną domem bliźniakiem o powierzchni 180 m2 w Mikołowie- kamionce. Budynek dwukondygnacyjny - parter składający sie z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

799 000 zł150 m² 5 314,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** blisko las, jezioro, plac zabaw, siłownia. ** dwustanowiskowy garaż! ** rewelacyjnie doświetlony dom i zadbana działka z altaną! ** do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodociągowa

Mikołów,śląskie

791 839 zł121 m² 6 518,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Szukasz domu dla siebie i swojej rodziny? Mamy dla Ciebie coś, co z pewnością Ci się spodoba! Dom jest gotowy do przekazania przyszłemu właścicielowi - nie musisz czekać, aż zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodociągowa

Mikołów,śląskie

832 870 zł121 m² 6 856,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

870 000 zł150 m² 5 786,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

500 000 zł89 m² 5 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprzedaż domu W zabudowie bliźniaczej W mikołowie Cena 500000 zł Proponuje Ofertę sprzedaży działki o pow. 426m 2 zabudowanej Domem o pow 86M 2 w konstrukcji murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Świat

Mikołów,śląskie

595 000 zł126 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do prezentacji domu. DO sprzedania dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem! Do sprzedania Nowoczesny Dom dwukondygnacyjny, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,80m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Świat

Mikołów,śląskie

745 000 zł126 m² 5 912,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do prezentacji domu. DO sprzedania dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem! Dom gotowy! Stan wykończenia deweloperski! Zapraszam Zobacz już dziś! Do sprzedania Nowoczesny Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Mikołów,śląskie

899 000 zł226 m² 3 977,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowego do wprowadzenia domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji Mikołowa przy ul.Kościuszki w sąsiedztwie lasu, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reta

Mikołów,śląskie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dwurodzinny dom o powierzchni ok. 400m2 położony w Mikołowie w dzielnicy Reta na działce o powierzchni 1200m2. Budynek z 1998r., wybudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

582 000 zł109 m² 5 333,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Szukasz gotowego domu? Możesz wybrać jeden z dwóch. Wykończony pod klucz lub wybrać własne wykończenie. Pomieszczenia na parterze: kuchnia otwarta na salon salon pokój (gościnny lub gabinet).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waryńskiego

Mikołów,śląskie

549 000 zł183 m² 2 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, orzesze w sąsiedztwie lasu, sprzedam. Nieruchomość posiada rozprowadzoną instalację elektryczną po całym budynku z podpiętą fotowoltaiką. Do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mokre,Mikołów

520 000 zł201 m² 2 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w Mikołowie (mokre) Budynek o pow. użytkowej ok. 111 mkw, powierzchni całkowitej 200,63 mkw, na działce o pow. 477 mkw. Rozkład pomieszczeń Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

832 870 zł98 m² 8 521,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5