Dom, ul. Plebiscytowa

Plebiscytowa, Kamionka, Mikołów, śląskie

  • 880 000 zł
  • 175 m²
  • 5 028,57 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Otlik

Skontaktuj się

Dom, ul. Plebiscytowa

Plebiscytowa, Kamionka, Mikołów, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

880 000 zł

175 m²

5 028,57 zł/m²

Dom, ul. Plebiscytowa

Zaktualizowane: 22 maja 2026

880 000 zł 175 m² 5 028,57 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 161 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1965

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 161 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1965

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 880 000 zł (5 028,57 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 175 m² (180 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  • Budynek: rok budowy: 1965
  •   technika budowy: tradycyjna; pokrycie dachu: papa
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 161 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna z hydromasażem, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI OTLIK, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: OTL-DS-1647

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy dom jednorodzinny położony w spokojnej części Mikołowa - Kamionka, bezpośrednio przy ul. Plebiscytowej.
Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 175 m² usytuowana na działce o powierzchni 1161 m² w pełnej własności.

Budynek dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony.
Solidna konstrukcja, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz możliwość dalszego zagospodarowania terenu czynią tę ofertę atrakcyjną zarówno dla rodziny, jak i inwestora. (...)

Agent

Dariusz Otlik

516 045...

516 045 887

32 441 43 46

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości